Gorce

biegówki/nartorolki

ikona Instagram przekierowanie na Instagram odetchnij w gorcach
ikona Facebook przekierowanie na stronę fb wyskocz na biegówki
ikona Instagram przekierowanie na Instagram wyskocz na biegówki

P.S. Wszystkie powyższe prezenty możecie zamówić u nas. Jeśli jesteś zainteresowany. Napisz do nas na adres mailowy: wyskocznabiegowki@gmail.com. 

 

Pamiętajcie, że prezenty warto wręczać nie tylko od święta. Możecie zaskoczyć swoich bliskich w każdym momencie i podarować im upominek związany z ich pasją. Najważniejsza nie jest zawartość prezentu, a sam gest i intencje. Pokaż swoim bliskim, że o nich pamiętasz. :)

 

 

5. Ciepłe skarpety/ rękawiczki potreningowe dla zmarzluchów

Choć podczas biegania na nartach raczej jest nam cieplej niż zimniej to szybki spadek temperatury ciała po zakończonym treningu wymaga odpowiedniego ubioru. Jeśli znacie jakiegoś zmarzlucha z wiecznie zimnymi stopami lub dłońmi to wiecie, że nigdy nie pogardzą cieplusimi skarpetami lub rękawiczkami.

 

3. Kubek z grafikami biegaczy narciarskich

Kawka, herbatka lub kakao smakuje o niebo lepiej kiedy przypomnisz sobie o bieganiu na nartach! Wiemy to z własnego doświadczenia!

2. Autorski plakat z biegaczami narciarskimi

Plakat mniejszy (A5) lub większy (A4, A3) będzie idealną ozdobą wnętrza dla biegówkowego świra. Oryginalne i niepowtarzalne grafiki autorstwa naszej młodej artsytki Wiktorii Kapiarz rozweselają i dodają pozytywnej energii otoczeniu.

1. Voucher na lekcję narciarstwa biegowego z instruktorem

To świetny pomysł na prezent, jeśli wiesz, że bliska Ci osoba chce poprawić swoją technik lub spróbować swoich sił w narciarstwie biegowym.

Dla spóźnialskich: voucher wysyłamy w formie elektronicznej, więc jeśli szukasz prezentu LAST MINUTE to właśnie go znalazłeś.

 

20 grudnia 2023

Pomysł na prezent dla narciarza biegowego

Zastanawiasz się, co podarować narciarzowi biegowemu? Dziś przedstawiamy Wam kilka pomysłów na prezent dla miłośników biegów narciarskich. Bez względu na to, czy są początkującymi, czy doświadczonymi biegaczami, te prezenty na pewno przypadną im do gustu.

 

Przycisk ikona telefonu kontakt wyskocz na biegówki

+48 690 287 318

Wyskocz na biegówki

Wyskocz na biegówki

Odetchnij w Gorcach

Blog

wyskocznabiegowki@gmail.com  

Kontakt

O nas

Polityka prywatności  

ikona Instagram przekierowanie na Instagram wyskocz na biegówki

Social media

Firma

Wyskocz na biegówki

ikona Instagram przekierowanie na Instagram odetchnij w gorcach
ikona Facebook przekierowanie na stronę fb wyskocz na biegówki
przycisk ikona koperty przekierowanie do maila wyskocz na biegówki