gorce

biegówki/nartorolki

Gabriela

Jestem terapeutką zajęciową oraz terapeutką integracji sensorycznej, a przede wszystkim dyplomowaną masażystką. Mam dwa główne zajęcia. Pierwsze z nich to praca z osobami z niepełnosprawnościami. Drugie jest związane z moją pasją, czyli masażem.

W mojej pracy skupiam się na indywidualnym podejściu do każdej osoby. Zadowolony i zrelaksowany klient stanowi dla mnie największą satysfakcję. Do każdego zadania podchodzę z pełnym zaangażowaniem.

Uważam, że dbając o ciało polepszamy nasz stan psychiczny, dajemy sobie chwilę oddechu i przeznaczamy czas na zatrzymanie się, bycie tu i teraz. Jestem pewna, że Tobie również będę mogła to zapewnić.

Do zobaczenia. :)

Wiktoria

Od 2022 r. rozpoczęłam studia II stopnia na kierunku art & design na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. W 2022 r. ukończyłam studia I stopnia na kierunku komunikacja wizualna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Ukończyłam liceum plastyczne im. Antoniego Kenara w Zakopanem oraz dwuletnią szkołę wizażu i stylizacji Artystyczna Alternatywa w Krakowie, dzięki której posiadam tytuł czeladnika z wizażu i stylizacji. Posiadam również kurs masażu twarzy „Japoński lifting by Lone Sorensen” moduł I,II. Jestem finalistką konkursu Vogue „Pokaż swój talent”- znalazłam się w najlepszej szóstce w kategorii Beauty.

Sztuka stała się dla mnie przestrzenią, w której mogę się wyrazić. W swoich pracach głównie inspiruje się naturą.

Dlatego chciałabym dzięki działaniom artystycznym pobudzić Twoją wyobraźnię.

 

 

690 287 318                

wyskocznabiegowki@gmail.com

Kontakt:

Chcielibyśmy zaprosić również Ciebie do przeżycia sportowej przygody w swoim tempie, w zgodzie z Twoim ciałem i z Twoimi możliwościami w pięknych okolicznościach przyrody i niesamowitej zimy, która wcale nie musi być szara.

Jeśli chcesz  czerpać radość z aktywności fizycznej, poprawiając nie tylko wydolność fizyczną, ale przede wszystkim odkrywając moc endorfin- zapraszamy na narty biegowe i nie tylko!

Jestem absolwentką AWF w Krakowie, terapeutką zajęciową, certyfikowanym praktykiem pracy z ciałem, absolwentką Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem, w której miałam przyjemność trenować biegi narciarskie, dzięki czemu dziś jestem instruktorem narciarstwa biegowego.

Obecnie startuje w zawodach narciarstwa biegowego już jako amatorka, przygotowując się do nich przez cały rok. W 2022 r. zdobyłam I msc podczas Biegu Podhalańskiego na dyst. 15 km oraz 4 msc podczas Biegu Piastów na dyst. 50 km.

Przez lata praktyki uczę się świadomego i uważnego ruchu bez presji, oczekiwań i porównywania.

Najbardziej cenię sobie lekcje indywidualne z osobami, które potrzebują więcej czasu na oswojenie się z lękiem przed zjazdami i nabraniem prędkości. 

Julia

Iza 

Jestem absolwentką AWF w Krakowie  kierunek Turystyka i Rekreacja, instruktorem narciarstwa biegowego oraz zjazdowego. 
 
Z narciarstwem biegowym jestem zwiaązana od najmłodszych lat, od zawsze było moja pasja. W 2016 roku ukończyłam kurs instruktora narciarstwa biegowego i od tego czasu można mnie spotkać na trasie w Obidowej oraz CNB w Klikuszowej.
 
Lubię prace z dziećmi ich energia i chęć uczenia się nowych rzeczy dają mi wiele satysfakcji . 
 
Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy, podróżować i poznawać szalenie zakręconych ludzi.

 

Załoga warsztatowa:

Maciek 

Wiele lat temu rozpocząłem przygodę̨ z narciarstwem biegowym, a dziecięca frajda przerodziła się w pasję, która jest ze mną do dziś.

Ukończyłem Szkołę̨ Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem, gdzie zdobyłem umiejętności i wspomnienia.

Sport nauczył mnie wytrwałości i ciężkiej pracy, aby osiągnąć wyznaczone cele. Latem zdobywam kilometry na rowerze i górskich wędrówkach.

Jako instruktor narciarstwa biegowego nie tylko przekaże Ci niezbędne informacje, ale i zarażę pasją. Jestem bardzo cierpliwy, a do zajęć podchodzę z dużym zaangażowaniem, dzięki czemu nawet najbardziej oporni znajdą siłę̨ i motywację, aby przełamać własne słabości.

Lubię pracę z początkującymi oraz z bardziej zaawansowanymi biegaczami, którym pomagam udoskonalić swoje umiejętności i wejść na wyższy poziom.

Instruktorzy narciarstwa biegowego:

Projekt "Wyskocz na biegówki"

Celem naszego projektu jest obalenie mitu narciarstwa biegowego jako sportu zarezerwowanego wyłącznie dla zaawansowanych zawodników. 

Dzięki nam przekonacie się, że jest to sport dla każdego!

Poznajcie naszą ekipę, z którą zobaczycie się na lekcjach narciarstwa biegowego oraz na naszych autorskich Slow wypadach na biegówki w Gorce.